تبلیغات
سایت انترنتی محبوب عتیقی - حضور گسترده زنان کابل در حمایت از دکتر عبدالله
سایت انترنتی محبوب عتیقی
سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی وتفریحی

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 13 مرداد 1388
حضور گسترده زنان در حمایت از دکتر عبداللهحضور گسترده زنان پایتخت حمایت شان را از دکتر عبدالله علام نمودند آنها دکتر عبدالله را به عنوان مناسب ترین کاندید برای انتخابات ریاست جمهوری 1388 پنداشتن.
به همین ترتیب بعغی از زنان با سخنرانی شان اینطور بیان نمودند
 هما سلطانی ریس اییتلاف عدالت خواهان نیز صحبت نموده و وجود وزارت امور زنان  را سمبولیک خواند.او ضمن انتقاد شدید از ضعف مدیریت اداره ی کنونی موجودیت نمادین عده ی از زنان را دربسا از ادارات، غیر موثر خوانده گفت: ما بخاطر اینکه زنان در آینده درتمام بخش های دولت بصورت عملی و مشهود فعالیت نمایند، ازدکتور عبدالله عبدالله با قاطعیت حمایت می کنیم. دوکتور عبدالله که مورد استقبال بی نظیر بانوان قرار گرفته بود، خطاب به آنان گفت: امروز شما خواهران، غرض پشتیبانی از برنامه های ما در محلی گردهم آمده اید که سالها پیش شاهدغم انگیز ترین حادثات ضد بشری بود. وی گفت: شما در اعتراض به عملکرد های نابخردانه ی حکومت گذشته و عدم توجه دولت  کنونی به زنان، درین جا جمع شده اید.
 وی با اشاره به زنانی توانای که در حاشیه رانده شده اند؛ گفت: من تعهد می سپارم که در نظام آینده بانوان عملن در ساختار حکومت و سایر بخش ها با در نظر گرفتن اصل شایستگی سهم گرفته و نقش موثر خویش را ایفانمایند. همانگونه که میدانیم در گذشته  حقوق اساسی بانوان پایمال شده و حق مالکیت و حق اخذ میراث را بصورت درست نداشتند. من تعهد مینمایم که در آینده بخاطر احیای بستر ظرفیت سازی  در طبقات مختلف برای بانوان ، طرح  های عملی را روی دست گیرم. وی همچنان تاکید نمود که با بیرون ساختن دولت از شعار و تامین امنیت اجتماعی از خشونت های بی اساس جلوگیری نموده وبا عاملان خشونت برخورد قانونی صورت گیرد.وی ادامه داد: با مبارزه علیه خرافات و سنت های نادرست که در زیر چتر دین و فرهنگ پرورش یافته اند، زمینه ی ایجاد فرهنگ تفکرو همدیگرفهمی را درجامعه مساعد میسازیم تا درآینده ی نزدیک صلح واقعی را به آغوش بکشیم. وی اضافه کرد: شعارما تغیر و امید است! تغیر در طرز تفکر خرافاتی و صلح ستیزانه، تغیر در نوع نگاه به  همنوعان واطرافیانمان، تغیر در گونه ی شناخت ازخویش و موقعیت خویش و سرانجام آوردن تغیر در ساختار اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور تا همه باسربلندی و غرور از بودن در پهلوی همدیگرافتخار نماییم. دراخیر اظهارکرد: شما هرکدام تان مسوول کمپاین من هستید تا ازین آزمون تاریخی موفق بدرآییم .طبقه بندی: انتخابات 1388، 
ارسال توسط Mahboob "Atiqi" Milad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سایت بنده را چطور ارزیابی می کنید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس