تبلیغات
سایت انترنتی محبوب عتیقی - عبدالله عبدالله کاندید ریاست جمهوری با اجتماع از زنان افغان دیدار کرد
سایت انترنتی محبوب عتیقی
سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی وتفریحی

عبدالله عبدالله کاندید ریاست جمهوری با اجتماع از زنان افغان دیدار کرد

04.04.1388

ده ها تن زنان افغان از نهاد های مختلف، در نشست با داکتر عبدالله عبدالله نامزد ریاست جمهوری به روز پنجشنبه در کابل نامه را که در برگیرنده خواسته ها و پیشنهادات زنان بود به وی سپردند.

ده ها تن زنان افغان از نهاد های مختلف، در نشست با داکتر عبدالله عبدالله نامزد ریاست جمهوری به روز پنجشنبه در کابل نامه را که در برگیرنده خواسته ها و پیشنهادات زنان بود به وی سپردند.

در این نامه بیشتر تاکید شده تا در تمام بخش های تشکیلات دولت آینده سی در صد سهم به زنان داده شود و در تصمیم گیری ها نیز شریک گردند.

ملکه قانع یک تن از مسوولین شبکه زنان افغان گفت:
" ما این سلسله دیدار ها را با سایر کاندیدان در آینده نیز ادامه می دهیم. و پیشنهادات مارا برایشان می گویم تا بدانیم آنها در قبال زنان چه تصامیم را اتخاذ کرده اند."

اما یک تن از اشتراک کننده دیگر زن گفت تصمیم گرفته اند تا از میان چهل و یک کاندید انتخابات ریاست جمهوری با سه تن آنان ببینند و به گفته وی به زودی با حامد کرزی و داکتر اشرف غنی احمدزی نیز ملاقات های مشابه را انجام می دهند.

اشتراک کننده های این اجتماع گفتند، این بار با کاندیدهای که ملاقات می کنند از آنان می خواهند که تعهدات شان استوار بر سند باشد و در پایان آن امضأ کنند.

اما داکتر عبدالله عبدالله گفت پس از مطالعه همه جانبه، نظراش را در مورد این نامه ارایه خواهد کرد، ولی علاوه کرد که برای فراهم ساختن فرصت ها نه تنها برای زنان بلکه برای تمام مردم متعهد می باشد .

سایر کاندیدان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نیز می گویند که برنامه های متعدد به منظور رشد اقتصادی مردم به خصوص زنان در اولویت کار های شان قرار دارد.

کمپاین انتخاباتی کاندیدان از بیست و ششم جوزا آغاز شده و تا دو روز قبل از زمان برگزاری انتخابات به تاریخ بیست و شش اسد به پایان می رسد.

هر نامزد در این جریان تلاش می کند با ارایه برنامه ها و خط مش خود به هوا دارانش بی افزاید.
این گونه نشت های کاندیدان با نهاد ها و اجتماع های مربوط به زنان نیز از جمله کمپاین های انتخاباتی به حساب می آید .
منبع صدای آزادی


ارسال توسط Mahboob "Atiqi" Milad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سایت بنده را چطور ارزیابی می کنید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس